Architektonické památky - Vysočina

Hledáte tipy kam vyrazit za architekturou a architektonickými památkami v oblíbeném regionu Vysočina a okolí? Máme pro vás několik zajímavých tipů nejen na architektonické skosty, ale i památkově chráněné domy! Architektura je tady vskutku úžasná a jednotlivých stylů a slohů je nespočet. Mezi těmito památkami jsou historické klenoty, jako jsou gotické katedrály, renesanční paláce, kostely, kláštery nebo i lidové stavby, které vás ohromí svou krásou. Tyto památky jsou bohaté nejen výzdobou, ale také bohatou kulturní a historickou hodnotu. Nezapomeňte se na ně podívat během své návštěvy v lokalitě Vysočina, budete zaručeně nadšeni!

Kam chcete jet?

Architektonické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Architektonické památky
Poznávací

Tvrz Sudkův Důl

Vysočina Obrataň

10/10

Po předchozí domluvě s majiteli si můžete prohlédnout dochovanou kamennou věžovitou stavbu, která bývala v 15. století sídlem nižší...

Poznávací

3D Archeopark

Vysočina Hrotovice

10/10

Na Vysočině si můžete prohlédnout zaniklou středověkou vesnici Mstěnice. Nachází se na Třebíčsku, 4 km od Hrotovic. Uvidíte základy...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.