Koupání v přírodě - Vysočina

Naše rozsáhlé seznamy koupacích míst v lokalitě Vysočina vám pomohou najít ideální místo, kde se vykoupat v přírodě. Koupání v přírodě přináší možnost užít si klidný relax a krásu okolního prostředí. Vodní nádrže, přehrady a jezera nabízejí dokonalá místa pro osvěžení. Na plážích těchto přírodních vodních ploch si můžete vychutnat sluneční paprsky a krásné scenérie. Pro ty, kteří hledají nevšední zážitek, jsou tu bývalé lomy, kde vás čeká průzračná voda a unikátní atmosféra.

Kam chcete jet?

Koupání v přírodě
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Koupání v přírodě
Relax

Dalešická přehrada

Vysočina Slavětice

7.5/10

Výlet na Vysočinu k přehradě Dalešice se vám bude líbit. Můžete využít lodní dopravu a vystoupit na různých zajímavých místech, kde...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více