Doporučené ubytování Pálava a Lednicko - Valtický areál pro rodiny s dětmi

Láká vás prima pobyt v oblasti Pálava a Lednicko - Valtický areál a zajímá vás ubytování vhodné pro rodiny s dětmi. Pálava a Lednicko - Valtický areál patří mezi top lokality kam vyrazit za přírodou a památkami. Při hledání ubytování se ujistěte, zda dané ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi. Vybírejte s předstihem a ušetříte. Možná vám přijde vhod několik málo našich tipů v oblasti Pálava a Lednicko - Valtický areál: Penzion Na Vyhlídce Pavlov, Apartmány Fojtova Studna. Procestujte o dovolené region Jižní Morava a okuste krásy kraje.

Kam chcete jet?

pro rodiny s dětmi
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
pro rodiny s dětmi

Penzion Na Vyhlídce Pavlov

Jižní Morava Pavlov

10/10

Cena od 550 Kč do 750 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Pod romantickou zříceninou hradu Děvičky u Vodní nádrže Nové mlýny se vám naskytne ubytování v Penzionu Na Vyhlídce Pavlov. Jedinečná...

  • Ubytování v jedné z nejromantičtějších obcí Jižní Moravy s výhledy na Nové Mlýny.
  • Stylově zařízené apartmány s vlastní kuchyňkou. Grilování a sklenka dobrého vína na terase penzionu. Příjemné posezení ve vinném sklípku.
  • Pálava je klenotem Jižní Moravy. Nudit se zde nebudete.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.