Doporučené ubytování Pálava a Lednicko - Valtický areál když prší

Měli jste tu čest a štěstí prožít dovolenou v lokalitě Pálava a Lednicko - Valtický areál? Už jste někdy zkusili vyhledávat ubytování podle různých parametrů? Jedním ze zajímavých kritérií může být když prší. Oblast Pálava a Lednicko - Valtický areál patří mezi oblíbená místa regionu Jižní Morava. Nabídka ubytovacích kapacit na téma když prší v destinaci je velmi dobře pokryta. Koukněte na následující tipy, možná vás zaujmou: Penzion Bory. A nezapomeňte na objevování celého regionu Jižní Morava v katastru Jihomoravský kraj. Není to dost? Najděte více unikátních ubytování v lokalitě Pálava a Lednicko - Valtický areál.. Jednoduše a přehledně.

Kam chcete jet?

když prší
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
když prší

Penzion Bory

Jižní Morava Bavory

9/10

Cena od 600 Kč do 950 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Vydejte se na slunnou jižní Moravu, do kraje vína, a ubytujte se v Penzionu Bory. Stylově zařízený vinný sklep a ochutnávka skvělého...

  • Vinný sklípek na vás čeká přímo v penzionu. Objednat si ho můžete s řízenou degustací, občerstvením i teplou večeří.
  • Na krásné udržované zahradě najdete každý něco - děti krásné hřiště, dospělí zastřešené posezení s udírnou a grilem. A trampolínu a bazén si mohou užít děti i dospělí.
  • Pálava je nejen krajem vína, ale i oblastí pro krásné cyklistické i pěší výlety.

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.