Wake Park Náklo

Náklo, Haná, Střední Morava a Jeseníky
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Pod Jeseníky na střední Moravě si můžete na pískovně mezi vesnicí Náklo a Lhota nad Moravou nedaleko Olomouce a Litovle vyzkoušet vodní sporty. Preferenci mají wakeboarding a vodní lyžování.

Autor článku: David Hlisník, 11. června 2023

Radovánky si užijete díky vodnímu vleku

Relaxaci a vodní sporty si užijete ve Wake Park Náklo na stejnojmenné vodní ploše pískovny. Pro provozování wakeboardingu, wakeskatingu a vodního lyžování zde mají pro zájemce k dispozici dousloupový vodní vlek. Má regulovatelnou rychlost, takže vlekař může zrychlovat a zpomalovat vaši jízdu. Obsluha vás bude mít vždy pod kontrolou. Délka okruhu je 170 m. Součástí parku jsou překážky, díky nimž se zdokonalíte v jízdě. Wakepark je vybaven například dvojitým skokem a slejdovací plošinou.

Wake Park Náklo

Čeká vás písčitá pláž s lehátky

Na pláži pískovny, které je samozřejmě písčitá, můžete relaxovat skoro jako u moře. Půjčíte si lehátka nebo sedací pytle. Přímo u vody si můžete zapůjčit paddleboardy v různých velikostech, a to jak nafukovací, tak i odolné z dvouvrstvého PVC.

Kde zaparkovat

U areálu Wake Parku jsou k dispozici dvě velká parkoviště.

Kde se občerstvit

V areálu Wakeparku je stylový bar s širokým výběrem grilovaných jídel a pití. Je zde stánek rychlého občerstvení Nejen párek.

Přístupnost

Od železniční zastávky Střeň půjdete k pískovně 4 km po zeleně značené trase (trasa na mapě). Od autobusové zastávky z návsi v Náklu půjdete po zelené 1,5 km. Kolem areálu vede cyklotrasa č. 6107.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.