Vinařství Slovácko

Přemýšlíte, jak strávit víkend? Co takhle vyrazit za vínem do regionu Slovácko a užít si atmosféru vína a slunce. Navštivte některé ze zdejších vinařství, kde můžete posedět ve vinném sklípku, zažít opravdovou degustaci se someliérem nebo se vypravit na prohlídku vinařství. A co víc, návštěvu můžete spojit s procházkou mezi vinohrady, kde vinná réva ukazuje svou krásu. Tak neváhejte a vydejte se za vinařskými výlety. Ať už hledáte klidný večer ve sklípku nebo aktivní procházku mezi vinicemi.

Kam chcete jet?

Vinařství
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Vinařství
Poznávací

Vinné sklepy v obci Petrov

Jižní Morava Petrov

7.3/10

Pouhé 4 kilometry od jihomoravské Strážnice leží obec Petrov. Proslavila se souborem malovaných vinných sklepů. Památkovou rezervaci...

Rodinné

Baťův kanál

Jižní Morava Veselí nad Moravou (2 km)

9/10

Baťův kanál je vodní cesta, která vede z Otrokovic k Rohatci. Je dlouhý před 50 km.

Další vyhledávané lokality v kategorii: Vinařství

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více