Archeoparky a skanzeny Slovácko

Seznamte se s oživenou historií v archeoparcích a skanzenech v regionu Slovácko, které vám přiblíží život v dávných dobách. Archeologie nám nabízí pohled do minulosti, jak se kdysi žilo v chýších a domech, kde zvyky a tradice byly součástí každodenního života. Vydejte se s námi do pravěku nebo života keltů a slovanů. Během návštěvy skanzenů nahlédnete do lidových staveb, prohlédnete si světnice, ale také třeba stáje a první zemědělské stroje. V archeoparcích se podíváte daleko do pravěku a uvidíte první primitivní zbraně a náčiní. Lidové stavby a muzea v přírodě vás vtáhnou do světa, kde historie ožívá na každém kroku.

Kam chcete jet?

Archeoparky a skanzeny
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Archeoparky a skanzeny
Naučné

Skanzen Terarium Modrá

Východní Morava Modrá

8/10

Chcete mít džungli doslova na dosah ruky? Zajeďte si do teraria turistického komplexu Skanzen Modrá ve Velehradu na Uherskohradišťsku.

Poznávací

Archeoskanzen Modrá

Východní Morava Modrá (16 km)

9/10

Možná vás zajímá, jak vypadalo opevněné sídliště z doby Velké Moravy. Pak neváhejte a zavítejte na návštěvu obce Modrá u Velehradu...

Další vyhledávané lokality v kategorii: Archeoparky a skanzeny

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více