Regionální výrobky a řemesla Slovácko

Regionální výrobky a řemesla jsou důležitou součástí kulturního dědictví. Zjistě s námi jaká řemesla či výrobky můžete shlednout v lokalitě Slovácko. Tradice, jsou nedílnou součástí každého kraji a odráží zdejší kulturu a zvyky. Pokud se vydáte z řemesly, budete mít možnost poznat dílny a prostory, kde se dříve vyráběly výrobky ručním způsobem. Regionální výrobky si budete moci prohlédnout, ale také zakoupit.

Kam chcete jet?

Regionální výrobky a řemesla
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Regionální výrobky a řemesla
Poznávací

Větrný mlýn v Kuželově

Jižní Morava Kuželov (16 km)

10/10

V Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty téměř u hranic se Slovenskem si prohlédněte v Kuželově větrný mlýn z roku 1842. Jde o kulturní...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více