Termály Losiny

Velké Losiny, Hrubý a Nízký Jeseník, Střední Morava a Jeseníky
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Toužíte-li po relaxaci a odpočinku, zavítejte do Termálů Losiny v Jeseníkách. Unikátní termální park je jediný svého druhu v České republice. Využívá přírodní léčivé zdroje z lázní Velké Losiny. Vyzkoušejte vše, co povede k harmonii vašeho těla a mysli.

Autor článku: Radomír Němeček, 7. října 2021

Čeká vás devět termálních bazénů

Co si z nabízeného v termálním parku vyberete, záleží jen na vás. Můžete volit z devíti  bazénů, všechny jsou naplněny termální vodou nad 30 °C. Vyzkoušejte i různé atrakce - divokou řeku, jeskyni s vodopádem, chrliče, hydromasážní trysky atd. Uvnitř vám poslouží aktivní bazén, relaxační bazén,termální bazén s nejteplejší vodou 34 – 36 °C , panoramatický bazén s relaxační zónou, dětský bazén a tobogán.

Těšte se i na vekovní atrakce

Venku je aktivní bazén, relaxační bazén, dětský bazén a průplavový bazén. Areál termálů nabízí profesionální masáže, saunu, ledovou komoru a relaxační zóny.

Minerální pramen Karel a Památník čarodějnických procesů

Nedaleko termálů se v lázeňském parku nachází minerální sirný pramen Karel. Minerálku můžete ochutnat. Podívejte se i k památníku nechvalně proslulých čarodějnických procesů ze 17. století.

Tipy na ubytování

Zázemí pro děti

V areálu termálů je pro děti přichystané velké dětské venkovní hřiště, vnitřní koutek a pro miminka je zde přebalovací koutek.

Občerstvení

Termální park má samoobslužnou restauraci s  bohatou nabídkou občerstvení i hlavních jídel.

Vlakem do Termálů

Vlaková zastávka Velké Losiny je vzdálena 850 m. Trasa na mapě

Parkování a přístupnost

Termal park má vlastní parkoviště. Z parkoviště do areálu je vzdálenost zhruba 400 m.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více