Naučné stezky - Západní Čechy

Chtěli byste prozkoumat nová místa a zároveň se dozvědět něco nového? Prohlédněte si na naučné stezky v lokalitě Západní Čechy, které zaujmou vás i vaše děti. Tyto edukační trasy rozšíří vaše vědomosti pomocí informačních cedulí a interaktivních prvků, které objevíte podél stezek. Během výpravy si tudíž nejen užijete krásnou přírodu, ale také se můžete dozvědět mnoho nového o okolí, historii nebo jiné překvapivé zajímavosti. Naučné stezky jsou skvělým zdrojem poznání a zábavy pro všechny věkové skupiny a pro děti je většinou na naučných trasách připravena i řada herních prvků.

Kam chcete jet?

Naučné stezky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Naučné stezky
Kokotský rybník
Poznávací

Výlet Od Čůráčku do Kokota

Západní Čechy Dýšina

9/10

Na Rokycansku v západních Čechách severovýchodně od Plzně můžete s celou rodinou absolvovat pěkný výlet Od Čůráčku do Kokota. Je potřeba...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.