Rozhledna Kozinec

Vidochov, Krkonoše a Podkrkonoší
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10

Rozhledna Kozinec stojí na stejnojmenném kopci u Vidochova, blízko Nové Paky. Díky své poloze nabízí řadu krásných výhledů na Krkonoše, ale nejen na ně.

Autor článku: Petr Kouba, 1. září 2020

Železná rozhledna s výhledem nejen na Krkonoše

Železná rozhledna byla postavena v roce 2004, ale až od roku 2009 byla zpřístupněna veřejnosti. Stojí v nadmořské výšce 608 m, celkově měří 55 m a její vyhlídková plošina se nachází ve výšce 33 m. Nabízí pohled na již zmiňované Krkonoše, ale také na Ještědsko-kozákovský hřbet, Zvičinu či Orlické hory. 

foto: Petr Čada

Kudy na Kozinec?

Nejbližší možnost parkování je jeden kilometr od rozhledny, na odstavné ploše před odbočkou k rozhledně (je zde závora). Dále musíte po svých po zelené trase až k rozhledně.

Vlakem na Kozinec

Nejbližší vlaková stanice se nachází v obci Horka u Staré Paky. Ze stanice se vydáte po zelené trase směr rozhledna. Vzdálenost trasy jedním směrem 3 km. Trasa na mapě

Tipy na ubytování

Poloha na mapě

Základní údaje

Provozní doba

15.5. - 15.9.
11-17:00

Vstupné

20 Kč dospělá osoba
10 Kč děti

Kontaktní údaje

Vidochov
603 177 026
pajaapaja@centrum.cz
kpr.kvalitne.cz/kozinec/

Kategorie a štítky

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy co podniknout v regionu Krkonoše a Podkrkonoší

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.