Tipy co podniknout Česká republika cestování za vínem

Jedním z mnoha lidských potěšení je cestování, turistika a sport. Objevování nových oblastí, lidí a obyčejů okoření náš život. Výlety po České republice si navíc můžete zpříjemnit tématem cestování za vínem. V Česku naleznete neobvyklé množství těchto tematických aktivit. Vyberte si kategorii, jako např. cestování za vínem a vydejte se za výlety po Česku. Zpestřete si svůj výletnický víkend a objevte tipy co vidět v České republice. Téma cestování za vínem je jedním z populárních trendů a mohl by pro vás být tím pravým zpestřením. Namátkou jsme pro vás našli výlety v kategorii cestování za vínem v Česku, které by vás mohly zaujmout: Valtické podzemí, Arcibiskupské zámecké sklepy, Sirotčí hrádek - dominanta Pavlovských vrchů. Prozkoumejte některý z turistických míst: Orlickoústecko, Ostravsko, Okolí Prahy.

Kam chcete jet?

cestování za vínem
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
cestování za vínem
Rodinné

Bzenecký hrad

Jižní Morava Bzenec

10/10

Nad Bzencem stával ve 13. století starý hrádek. Již o dvě století později, pravděpodobně za hustitských válek, byla stavba rozebrána...

Poznávací

Arcibiskupské zámecké sklepy

Východní Morava Kroměříž

9/10

Pokud chcete ochutnat arcibiskupské zámecké mešní víno z Moravy, zavítejte do Kroměříže. Prohlédněte si historické sklepy. Jsou součástí...

Tipy na ubytování

Gastronomické

Valtické podzemí

Jižní Morava Valtice

10/10

Jižní Morava láká nejen svými přírodními, architektonickými a historickými skvosty, ale především zde vypěstovaným lahodným vínem....

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.