Koupaliště Dobruška

Dobruška, Orlické hory a Podorlicko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
5/10

Letní koupaliště v Dobrušce patří mezi největší koupaliště v Orlických horách. Součástí areálu je i krytý bazén. K dispozici jsou i brouzdaliště pro děti.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. srpna 2020

Obrovský bazén i malé brouzdaliště

Koupaliště s vodní hladinou o délce 50 metrů přiláká každou letní sezónu nespočet plavců. Kapacita koupaliště je 1500 osob. Teplota vody se během léta pohybuje okolo 25 °C – voda je přihřívána solárním zařízením. Koupaliště nabízí také dětské hřiště a brouzdaliště pro děti. I dospělí zde mohou využívat mnoha sportovních aktivit či si zapůjčit míče a další vybavení. 

foto: kulturadobruska.cz

Přístupnost

Koupaliště se nachází nedaleko centra města. Autobusové spojení do Dobrušky je vyhovující ze směrů z Orlických hor i okolí. 

Občerstvení

Přímo v areálu.

Tipy na ubytování

Parkování

Osobní automobil lze zaparkovat přímo u areálu Krytého bazénu Dobruška. Parkování je zdarma a časově neomezeně. Pro cyklisty jsou zde velké stojany na kola.

Poloha na mapě

Tip na výlet v okolí. Vydejte se do Opočna

Nedaleko Dobrušky se nachází městečko Opočno, kde mimo pěkného koupaliště, které je spojené i s přírodním koupáním, můžete navštívit i zámek. Renesanční zámek s velkou oborou a zámeckým parkem je dominantou celého města. Opočno je od Dobrušky vzdáleno pouhých 5 km.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Mírová 890
Dobruška 51801
777 418 798
494 629 530
bazen@mestodobruska.cz
www.kulturadobruska.cz/

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
5/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Orlické hory a Podorlicko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.