FunPark Žirafa
Ostrava, Ostravsko, Severní Morava a Slezsko

 
Ohodnoťte jak se vám líbil článek
0/10
Autor fotky: Funpark Žirafa

FunPark Žirafa se rozkládá na ploše o rozloze 2330 m2 v Ostravě Zábřehu, v obchodní zóně Avion Shopping Park. Plocha je vyplněna zábavou pro děti. Odpočinek tu najdou i rodiče.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. května 2021

Ráj plný atrakcí

Velkou oblibu mají v Žirafě otáčecí kolotoče se světelnými efekty a různými motivy jako např. chobotnice, medvěd nebo palmy. Obrovským lákadlem se pro vaše kluky stane autodrom s formulemi. Malé děti zase milují nafukovací hrad se skluzavkami. Do světa snů se děti dostanou na interaktivních hracích automatech. V hasičském simulátoru budou děti sedět v požárním autě a pistolemi s vodou hasit graficky vytvořený plamen. Zábavu najdete i ve 7D kině při sledování filmů.

Obří prolézačka

Vlajkovou lodí areálu FunParku je obří prolézačka. Pětipatrová atrakce o velikosti 960 m3 obsahuje mnoho prolézacích stěn, průchodů, tobogánů a skluzavek. Jsou v ní sítě, bazénky s míčky a mnoho dalších zábavných prvků. Jsou zde i skákací trampolíny.

foto: Funpark Žirafa

Občerstvení

Ve FunParku Žirafa je restaurace s občerstvením, posezením a Wifi zdarma pro rodiče. K dispozici je cukrárna, popcorn stánek či fresh bar.

foto: Funpark Žirafa

Parkování

U parku je prostorné parkoviště.

Přístupnost

Autobusem na zastávku Shopping Park, cca 300 m pěšky od zastávky. Tramvají na zastávku Obchodní centrum, cca 500 m pěšky od zastávky.

Poloha na mapě

Kam na výlet v okolí

Zajeďte si na Bolt Tower
V Ostravě Vítkovicích zavítejte na unikátní rozhlednu Bolt Tower. Můžete se těšit na moderní prosklenou nástavbu s adrenalinovou lávkou vinoucí se po obvodu věže, kavárnu, klub, ve výšce 71 metrů je vyhlídková terasa.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Rudná 3119
Ostrava 70030
595 046 032

Štítky

  • Zábavné
  • Pro rodiny s dětmi
  • Když prší
  • Zabávní parky
  • Výlety
  • Pro rodiče s dětským kočárkem
  • Zabavní centra
  • Dětská hřiště
Jak se vám líbí článek
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy co podniknout v regionu Severní Morava a Slezsko

Vyberte si ubytování

Penzion Arnika

Českolipsko - Jizerské hory Janov nad Nisou

9/10
Cena od 599 Kč do 745 Kč

Penzion Dita

Královéhradecko Teplice nad Metují

9/10
Cena od 420 Kč do 450 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více