Karlovský minipivovar

Velké Karlovice, Beskydy - Valašsko, Severní Morava a Slezsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Ve Velkých Karlovicích, okres Vsetín ve Zlínském kraji, se vaří pohádková piva. Karlovský Minipivovar najdete v bývalé stylové chalupě z 19. století.

Autor článku: Radomír Němeček, 9. ledna 2022

Na čepu jsou tři druhy skřítků

Pivo z Valašska pod pralesem Razula nese jména čarovných skřítků. Na čepu mají nefiltrované a nepasterizované pivo Diblík 12°, světlý ležák. Vyznačuje se plnou chutí. Oblíbený je tmavý ležák Aranka 12°. Pražený tmavý slad dává pivu nezaměnitelnou chuť a krémovou pěnu. Nabídku uzavírá polotmavý speciál Drdlík 15°. Vaří ho s přídavkem vánočního koření.

foto: Karlovský pivovar

Piva stáčejí i do lahví

I další druhy piv si můžete odvézt. Jsou to: svrchně kvašený vtIPAlek 15°, světle výčepní Mazel 10°, světlý ležák Skřítek 11°, polotmavý ležák Šibal 11°, světlý ležák Brčálník 11°, světlý ležák Diblík 12°, Kyseláč 12°, svrchně kvašené pivo Pšeňula 12°, Tátoš 13°, svrchně kvašený prALEsník 14°.

Posedíte v pivovarské restauraci

Součástí pivovaru je restaurace se zahrádkou a také dětským hřištěm.

Tipy na ubytování

Nahlédnete pod pokličku?

Pivovar pořádá exkurze v pivovaru s ochutnávkami přímo z tanku.

Parkování a přístupnost

Přímo u pivovaru jsou k dispozici parkovací místa. Případně můžete parkovat na Parkovišti 2 Skiaerálu Razula a dojít k cíli pěšky (120 m).

Poloha na mapě

Kam na výlet v okolí

Vzpomenete si na filmy?
Součástí Velkých Karlovic jsou Malé Karlovice. Natáčely se zde seriály Doktor Martin, Strážmistr Topinka a pohádka Největší dar.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.