Farmapark Muchomůrka

Janské Lázně, Krkonoše a Podkrkonoší
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
5.9/10

V Královéhradeckém kraji se vydejte do východních Krkonoš. Ve Svobodě nad Úpou objevíte Farmapark Muchomůrka. Děti potěší volný kontakt se zvířaty a další aktivity.

Autor článku: Radomír Němeček, 29. prosince 2021

Zážitek pro děti v přírodě

Ve Farmaparku Muchomůrka se děti vydovádí a vy můžete relaxovat v horské přírodě. Park se nachází na louce s výhledem na Černou horu a Rýchory. Děti mají prostor k hrám a jsou v přímém kontaktu se zvířaty. Zajezdí si na ponících. Mohou hladit beránky, ovce, kozy. Uvidí kohouty, slepice, krocana, krůty, husy i králíky. K dispozici jsou herní dřevěné prvky. Zalíbí se Krakonošův domeček s travnatou střechou.

Projděte se stezkou Krakonošova Muchomůrka

Můžete projít stezkou Krakonošova Muchomůrka. Je na ní deset zastavení s velkými dřevěnými sochami. Uvidíte obří lavice, stoly, židle, dokonce i postel. Krakonošovi pomocníci ukáží dřevěné knihy s texty a obrázky od výtvarné dílny Bosorka. Historickou alejí se dostanete až ke Krakonošovu domečku.

Občerstvení

Kávu ve farmaparku vaří, svačinu si vezměte.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat

Zaparkujte v Janských Lázních pod lanovkou, nebo ve Svobodě nad Úpou na Náměstí Svornosti.

Jak do Farmaparku

Z Janských Lázní půjdete Lesní cestou přes Duncan. Ze Svobody nad Úpou se vydáte Horskou ulicí, ze které zhruba po 300 m odbočíte doprava. Po 600 m se dostanete na začátek zmíněné naučné stezky. Do Farmaparku vás pustí Krakonošovy branky.

Poloha na mapě

Základní údaje

Kontaktní údaje

Janské Lázně
Janské Lázně
734 326 810
meduvka@seznam.cz
www.farmapark-muchomurka.cz

Štítky

  • Rodinné
  • Výlety
  • zoo a minizoo
  • Příroda
  • romantické cestování
  • pro rodiny s dětmi
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Poznávací
  • Prohlídky
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
5.9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy co podniknout v regionu Krkonoše a Podkrkonoší

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.