Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn, Krkonoše a Podkrkonoší
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.7/10

Ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém kraji si užijete bobovou dráhu. Byla postavena unikátní technologií v oblasti Bedřichova. Pojedete na jednomístných nebo dvoumístných bobech a kromě nevšedního zážitku se těšte na krásná panoramata Krkonoš.

Autor článku: Radomír Němeček, 29. prosince 2021

Na start vás vyveze dopravní lanové zařízení

Bobová dráha vznikla ve Špindlerově Mlýně jako historicky první letní bobovka na území České republiky. je vyrobena z nerez oceli. Na kolečkových vozících můžete jet až 65 km/hod. Po nasednutí s vámi bob vyjede pomocí dopravního lanového zařízení ke startu. Tam se bob odpojí od lana a automaticky najede do profilu dráhy. Styl jízdy si budete regulovat sami pomocí vysoce účinné brzdy.

Čekají vás zatáčky, zlomy, tunely

Bobová dráha je dlouhá 1400 m. Jezdí se celoročně. Počítejte s průměrným sklonem 7,03 stupňů, čeká vás projetí 22 zatáček, 5 terénních zlomů a tři tunely. Rychlost si volíte sami. Budete obdivovat  krkonošskou krajinu. Na bobech mohou jezdit všechny věkové generace. Děti od osmi let se mohou na trasu vydat samy, jinak v doprovodu rodičů Díky osvětlení může být bobovka v provozu i po setmění.

Občerstvení

V areálu obslužného objektu oceníte občerstvení včetně grilovaných uzenin nebo zmrzliny. Posedět se tam dá i na terase. 

Tipy na ubytování

Parkování a přístupnost

Bezprostředně v přímém sousedství Bobové dráhy se nachází Parkoviště Bobová dráha.

Poloha na mapě

Základní údaje

Kontaktní údaje

Bedřichov 127
Špindlerův Mlýn 54351
774 443 733
499 433 430
happyworld@tiscali.cz

Kategorie a štítky

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.7/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.