Aquapark Frenštát pod Radhoštěm
Frenštát pod Radhoštěm, Beskydy - Valašsko, Severní Morava a Slezsko

 
Ohodnoťte jak se vám líbil článek
0/10
Autor fotky: beskydyportal.cz

Beskydské město Frenštát pod Radhoštěm nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům příjemné vodní radovánky, sportovní zážitky i relaxaci v rozlehlém aquaparku, s letním koupalištěm, krytým bazénem a víceúčelovým hřištěm.

Autor článku: Radomír Němeček, 18. srpna 2020

Léto na frenštátském koupališti

Venkovní bazén moderního koupaliště nabízí dvě oddělené části. V jedné se rozkládá plavecký bazén o rozměru 25 x 20 m s vyznačenými plaveckými drahami, v jeho sousedství je velký rekreační víceúčelový bazén nabízející řadu zážitků. Je vybaven vodními chrliči a děly, velkou skluzavkou a tobogánem. Dětem je k dispozici mělké brouzdaliště.  Ke slunění slouží upravené travnaté plochy. K dispozici je kompletní zázemí včetně občerstvení bufetového typu a víceúčelového hřiště.

foto: beskydyportal.cz

Zážitky pod střechou aquaparku

V krytém aquaparku najdete velký nerezový plavecký bazén s oddělenými drahami a pěti odrazovými můstky, v jejichž bezprostřední blízkosti voda dosahuje hloubky 140 cm. Na děti tu čeká mělký příjemný bazén s pozvolným vstupem do vody a řada hraček a herních prvků. Stěnu nad ním zdobí mozaikové vyobrazení barevných rybiček, umocňující zdejší příjemnou atmosféru.

Kudy k bazénu?

Aquapark leží u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Parkoviště se rozkládá u areálu.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Jen necelých 7 km dělí aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm od lanového centra Tarzánie v  Trojanovicích. Jeho překážky jsou umístěné na stromech v lese, ve výšce 3 – 14 m, dočkáte se tu také přejezdu na laně nad řekou. Na své si přijdou i menší děti do 10 let věku, pro které je určený malý lanový park Tarzánek.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Dolní 1806
Frenštát pod Radhoštěm 74401
+420 556 839 303
http://www.aquafrenstat.cz

Štítky

  • Relax
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro rodiče s dětským kočárkem
  • Pro dva
  • Pro seniory
  • Pro vozíčkáře
Jak se vám líbí článek
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy co podniknout v regionu Severní Morava a Slezsko

Vyberte si ubytování

Penzion Hruška

Orlické hory a Podorlicko Bartošovice v Orlických horách

10/10
Cena od 410 Kč do 530 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více