Aquapark Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm, Beskydy - Valašsko, Severní Morava a Slezsko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Autor fotky: beskydyportal.cz

Beskydské město Frenštát pod Radhoštěm nabízí svým obyvatelům a návštěvníkům příjemné vodní radovánky, sportovní zážitky i relaxaci v rozlehlém aquaparku, s letním koupalištěm, krytým bazénem a víceúčelovým hřištěm.

Autor článku: Radomír Němeček, 18. srpna 2020

Léto na frenštátském koupališti

Venkovní bazén moderního koupaliště nabízí dvě oddělené části. V jedné se rozkládá plavecký bazén o rozměru 25 x 20 m s vyznačenými plaveckými drahami, v jeho sousedství je velký rekreační víceúčelový bazén nabízející řadu zážitků. Je vybaven vodními chrliči a děly, velkou skluzavkou a tobogánem. Dětem je k dispozici mělké brouzdaliště.  Ke slunění slouží upravené travnaté plochy. K dispozici je kompletní zázemí včetně občerstvení bufetového typu a víceúčelového hřiště.

foto: beskydyportal.cz

Zážitky pod střechou aquaparku

V krytém aquaparku najdete velký nerezový plavecký bazén s oddělenými drahami a pěti odrazovými můstky, v jejichž bezprostřední blízkosti voda dosahuje hloubky 140 cm. Na děti tu čeká mělký příjemný bazén s pozvolným vstupem do vody a řada hraček a herních prvků. Stěnu nad ním zdobí mozaikové vyobrazení barevných rybiček, umocňující zdejší příjemnou atmosféru.

Kudy k bazénu?

Aquapark leží u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Parkoviště se rozkládá u areálu.

Tipy na ubytování

Poloha na mapě

Tip na výlet

Jen necelých 7 km dělí aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm od lanového centra Tarzánie v  Trojanovicích. Jeho překážky jsou umístěné na stromech v lese, ve výšce 3 – 14 m, dočkáte se tu také přejezdu na laně nad řekou. Na své si přijdou i menší děti do 10 let věku, pro které je určený malý lanový park Tarzánek.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.