Aquacentrum Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, Liberecko, Českolipsko - Jizerské hory
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Autor fotky: sportjablonec.cz

Aquacentrum v Jablonci nad Nisou je příjemným moderním areálem, ve kterém si můžete zaplavat a dopřát i řadu různých vodních radovánek. V létě i v zimě nabízí příjemnou možnost aktivního trávení volného času.

Autor článku: Radomír Němeček, 9. prosince 2020

Plavecký bazén a pro děti dětský bazén

Plavecký bazén jabloneckého aquacentra je dlouhý 25 metrů a čeká tu na vás osm plaveckých drah. Dětem je určen malý bazén s bezpečnou hloubkou 60 cm a vodou o teplotě 28 stupňů, jehož zpestřením je vodní hřib a chrliče vody. Jednu jeho část tvoří brouzdaliště pro batolata, kde voda dosahuje maxima 10 cm.

foto: sportjablonec.cz

Nesmí chybět zábava

V areálu můžete zažít i adrenalinovou zábavu na dvou tobogánech, žlutém o délce 88 m ústícím do velkého rekreačního bazénu a červeném, dlouhém 56 m. Neméně dobrodružný zážitek vás čeká na Dravé řece, širokém vodním kanálu majícím tvar osmičky, kudy se žene silný proud vody. Další atrakcí je kruhový bazén s vlnobitím. Jeho průměr je 6 metrů a vlny dosahují výšky až třiceti centimetrů.

foto: sportjablonec.cz

A co dál?

Chvíle pohody zažijete při podvodních masážích, na masážních lavicích, příjemné pocity doprovází osvěžení pod chrliči vody. Ten, kdo někdy vyzkoušel vířivku, už zná její blahodárné účinky. Ve zdejším aquaparku jsou hned dvě, každá pro osm až deset osob. V areálu nechybí příjemná odpočinková zóna, převlékárny, sprchy, restaurace, solárium, sauna, dopřát si tu můžete uvolňující masáže a na neplavce čeká plavecká škola. V létě je přístupná sluneční louka. 

foto: sportjablonec.cz

Tipy na ubytování

Kudy k bazénu a parkování

Bazén leží naproti vodní nádrži Mšeno. Příjezd ulicí U přehrady, parkoviště se nachází u areálu. U bazénu je také zastávka městského autobusu.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Město Jablonec je proslulé výrobou bižuterie. Navštivte zdejší Muzeum skla a bižuterie na ulici U Muzea 398/4 a seznamte se prostřednictvím expozic Nekonečný příběh bižuterie a Čarovná zahrada – české sklo sedmi století, se skleněnou krásou, její historií a tradicí.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Svatopluka Čecha 4204
Jablonec nad Nisou 46602
+420 483 319 328
kancelar@bazenjbc.cz
www.bazenjbc.cz

Štítky

 • Relax
 • Sauny
 • Zabavní centra
 • když prší
 • Koupání
 • pro rodiny s dětmi
 • pro rodiče s dětským kočárkem
 • Dětská hřiště
 • pro dva
 • pro seniory
 • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Českolipsko - Jizerské hory

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.