
Cena za osobu od 500 Kč do 750 Kč
Vinné sklepy Skalák už není aktivní.
Zkuste si vybrat jiné penziony Jižní Morava. Určitě si vyberete.
Vypravte se na jihomoravské Slovácko do Vinných sklepů Skalák. Nacházejí se ve Skalce u Kyjova v prostředí mystických Chřibů. Poskytnou vám pobyt s příchutí vína. Krásné vinařství se vyznačuje unikátní architekturou a z areálu uvidíte na pohoří Chřiby i okolní vinařskou krajinu. celý popis
Pes | 0 Kč | / | den |
Vinné sklepy Skalák se dají označit kouzlem výjimečnosti. Areál je vhodný k rodinné rekreaci s typickou atmosférou slovácké oblasti. Podnik nabízí 19 standardních dvoulůžkových pokojů, dva apartmány s vlastními koupelnami a WC. Můžete se ubytovat i v podkroví, kde jsou k dispozici 2 dvoulůžkové pokoje s vlastními koupelnami a WC. Dále jsou tu dva apartmány, každý má po dvou ložnicích a pro ně společné sociální zázemí. Každý pokoj je vybaven stolečkem, šatní skříní a televizí. Parkování je zajištěno. Bezdrátová Wi-Fi zavedena v celém objektu. V restauraci si vychutnáte víno, folklor i tradiční gastronomii. Snídaně se tu podávají kontinentálním způsobem formou bufetu. U hotelu je zahrada i terasy, projdete se po vinicích. V okolí můžete využít nabídky atraktivních turistických výletů například na zámek Milotice, hrad Buchlov, do skanzenu ve Strážnici. Prohlédnout si můžete Muzeum lesnictví a myslivosti v Buchlovicích. Čekají na vás stezky pro pěší i cykloturistiku.
Jižní Morava Lysice
Jižní Morava Brno
Jižní Morava Hustopeče
Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.
Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.
Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.