Doporučené ubytování Jižní Morava pro rodiny s dětmi

Kde najít to správné ubytování pro rodiny s dětmi v regionu Jižní Morava? No přece na turistickém portálu Regiontourist.cz. Naleznete zde jak pobyty pro rodiny s dětmi, tak i podle dalších důležitých parametrů, které si můžete libovolně nastavit podle vašich potřeb. Výběr ubytování v lokalitě Jižní Morava je o to více jednodušší. Ubytování se slevou nebo podle ceny, vše je k dispozici. Věříme, že upřesnění výběru vám pomůže vyhledat a zjednodušit výběr vaší dovolené pro rodiny s dětmi. Z ubytování vám ukážeme následující možnosti: Penzion Na Vyhlídce Pavlov, Apartmány Fojtova Studna.

Kam chcete jet?

pro rodiny s dětmi
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
pro rodiny s dětmi

Penzion Na Vyhlídce Pavlov

Jižní Morava Pavlov

10/10

Cena od 550 Kč do 750 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Pod romantickou zříceninou hradu Děvičky u Vodní nádrže Nové mlýny se vám naskytne ubytování v Penzionu Na Vyhlídce Pavlov. Jedinečná...

  • Ubytování v jedné z nejromantičtějších obcí Jižní Moravy s výhledy na Nové Mlýny.
  • Stylově zařízené apartmány s vlastní kuchyňkou. Grilování a sklenka dobrého vína na terase penzionu. Příjemné posezení ve vinném sklípku.
  • Pálava je klenotem Jižní Moravy. Nudit se zde nebudete.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více