Doporučené ubytování Dalešická přehrada

Objevte Dalešická přehrada - dovolená podle vašich představ

Každá turistická oblast má své kouzlo. Už jste stihli poznat Dalešická přehrada? Ubytování pro strávení aktivní dovolené si u nás vyberete. Ať máte v plánu aktivitní nebo odpočinkovou dovolenou, základ je mít předem zajištěné ubytování. Nejžádanější ubytování v destinaci Dalešická přehrada jsou obsazeny několik měsíců dopředu. Výhodnější je proto pobyt rezervovat s předstihem. Myslete také přitom na praktické věci, jako např. zda chcete ubytování se stravou, bez stravy a jestli jen snídani nebo zda vám více vyhovuje polopenze. Naopak pokud rezervujete ubytování na poslední chvíli, můžete dostat slevu na last minute. Koukněte se na možností ubytování v oblasti Dalešická přehrada, které jsme vybrali: Chalupa Balcar.

Kam chcete jet?

Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše

Chalupa Balcar

Vysočina Štěpánov nad Svratkou

6.5/10

Cena od 185 Kč do 700 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Užijte si krásné prostředí Vysočiny na Chalupě Balcar ve Štěpánově nad Svratkou v okrese Žďár nad Sázavou. Chalupa je dobře vybavena...

  • Chalupa je vhodná pro velké party přátel a vícero rodin.
  • Na zahradě je příjemné posezení, venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a zázemí pro děti.
  • Okolí ideální pro turisty a cyklisty.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.