Vodní svět Kolín

Kolín, Kolínsko, Střední Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8.5/10

Kolín ve Středočeském kraji vás může pozvat do Vodního světa. Nabízí moderní aquapark. Jsou zde k dispozici bazény, sportoviště, letní plovárna s atrakcemi a relaxační služby.

Autor článku: Radomír Němeček, 8. listopadu 2021

Bazény k plavání, pro děti i k relaxaci

V hlavní hale se nachází plavecký bazén o délce 25 metrů s 5 drahami. Vždy v úterý a ve čtvrtek se koná večerní plavání s hudbou a podvodním zeleným osvětlením. Děti se mohou těšit na dětský bazén a brouzdaliště v sousedství bazénové haly. Pro rodiče je zde otevřen mokrý bar. Využijte i relaxační bazén. Jsou v něm podvodní gejzíry, masážní trysky, chrliče, masážní lavice a vodní clony. Potěší vás umělé vlnobití.

Letní plovárna

Ve venkovním areálu Vodního světa můžete v létě plavat v 50 metrů dlouhém bazénu, který je za chladnějšího počasí přihříván. Vede do něj 45 m dlouhý tobogán. K dispozici je teplá venkovní vířivka. Najdete tu 2 dětské bazény, brouzdaliště s atrakcemi. Je možné zapůjčit lehátka a slunečníky.

Sport a relax 

V areálu si můžete užít dětské dopravní hřiště, které se v zimě mění na ledovou plochu pro bruslení. K dispozici jsou 3 tenisové kurty, minigolf, hřiště na beach volejbal a posilovna. Relax zajišťuje sauna, procedury v solné jodové jeskyni a objednat si můžete také klasické i sportovní masáže.

Občerstvení

Součástí areálu je stejnojmenná restaurace. V létě je otevřen venkovní bufet.

Parkování

Parkoviště je u Vodního světa.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8.5/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více