Technické památky Maloskalsko

Technologie a průmysl provázejí lidstvo po celá staletí, a dnes můžeme obdivovat jejich stopy v podobě technických památek. Naše stránka vám ukáže, které z nich můžete navštívit v oblasti Maloskalsko. Naše tipy vás zavede na místa, kde industriální a průmyslové památky připomínají doby plné inovací: od impozantních důlních staveb, mostů, dolů, přes historické vápenky, pece až po průmyslové mlýny. Ať už vás zaujme klasický větrný mlýn nebo moderní technika, tady najdete inspiraci pro každý výlet. Vydejte se s námi vstříc technické minulosti!

Kam chcete jet?

Technické památky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Technické památky
Poznávací

Rozhledna a vysílač Ještěd

Českolipsko - Jizerské hory Liberec (19 km)

9/10

V zimě i v létě je pro turisty přitažlivým cílem nejvyšší hora Ještědského hřbetu Ještěd (1012 m n.m.) Aktivity a výhledy si na hlavní...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více