Singletraily a bikeparky Maloskalsko

Víte, kde najdete bikepark v regionu Maloskalsko či přilehlém okolí? S námi najdete zajímavé tipy. Bikeparky jsou rájem pro všechny nadšence horských kol a adrenalinu. Tyto areály nabízejí trasy pro horská kola různých obtížností, singltreky plný zákrut a sjezdovky pro downhill. Proč tedy vyrazit do bikeparku a zajezdit si na horském kole? Zde můžete otestovat své dovednosti, zažít divoké sjezdy a užít si nádhernou přírodu. V bikeparcích se můžete těšit na různé traily, kde se nejen zlepšíte v technice jízdy na kole, ale také si užijete spoustu adrenalinu a zábavy.

Kam chcete jet?

Singletraily a bikeparky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Singletraily a bikeparky
Sportovní

Bikepark Rokytnice nad Jizerou

Krkonoše a Podkrkonoší Rokytnice nad Jizerou (23 km)

10/10

Máte rádi adrenalin na kolech? Zajeďte si v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou. Ve Skiareálu Horní domky objevíte bikepark, který...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.