Koupání v přírodě Maloskalsko

Máte chuť užít si chvíle klidu a soukromí a hledáte místo kde se vykoupat v přírodě v lokalitě Maloskalsko? Koupání ve vodních nádržích, jezerech, rybnících nebo bývalých lomech je skvělý způsob, jak si užít přírody a odpočinku zároveň. Tyto přírodní lokality vám nabídnou únik od každodenního shonu a možnost načerpat novou energii. Mrkněte na seznam možností koupání v přírodě a najděte místo, kde se vám bude líbit.

Kam chcete jet?

Koupání v přírodě
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Koupání v přírodě
Vodní nádrž Bedřichov
Rodinné

Vodní nádrž Bedřichov

Českolipsko - Jizerské hory Bedřichov (21 km)

9/10

Uprostřed Jizerských hor se můžete vydat k Bedřichovské přehradě. Je nejvýše položenou v Čechách 775 m n. m. Nachází se na Černé Tise...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více