Bobové dráhy Maloskalsko

Nevíte co navštívit a kam vyrazit v oblasti Maloskalsko? Zajímají vás aktivity v kategorii bobové dráhy? Dali jsme si tu práci a sepsali jsme pěknou řádku tipů kam se vypravit v lokalitě Maloskalsko na téma bobové dráhy. Vydejte se za hledáním perfektních turistických a sportovních cílů, které vás na duši pohladí. Mrkněte na následující zajímavá místa v oblasti Maloskalsko v kategorii bobové dráhy, třeba vás zaujmou: . Více krásných míst vám nabídne Liberecký kraj nebo jednotlivé obce, např.: Hrubá Skála, Železnice, Holín.

Kam chcete jet?

Bobové dráhy
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Bobové dráhy
Zábavné

Bobová dráha Špindlerův Mlýn

Krkonoše a Podkrkonoší Špindlerův Mlýn (30 km)

7.7/10

Ve Špindlerově Mlýně v Královéhradeckém kraji si užijete bobovou dráhu. Byla postavena unikátní technologií v oblasti Bedřichova. Pojedete...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.