Restaurace a pivovar U Orloje

Žatec, České Středohoří a Žatecko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Autor fotky: Restaurace a pivovar U Orloje

V centru severočeského Žatce zavítejte do areálu Chrám chmele a piva. Vznikl přestavbou bývalých chmelařských skladů a má co nabídnout. Můžete ochutnat pivo v Restauraci s minipivovarem U Orloje.

Autor článku: David Hlisník, 24. listopadu 2023

Pivo se vaří před vašimi zraky

Minipivovar U Orloje je součástí Chrámu chmele a piva a nachází se v prostorách stejnojmenné restaurace. Ochutnáte domácí piva Samec 11°, IPL Sičák 12° a dvě piva Žateckého pivovaru Plavčík a Sedmý schod. Stylová restaurace je zasazena do původních prostor chmelového skladu. Venku má terasu s pódiem. Nabízí dobroty k pivu a další bohaté menu. Pivo se vaří v restauraci před vašima očima.

Restaurace a pivovar U Orloje

S dětmi na maják

Děti potěšíte, když s nimi vyjedete výtahem na Chmelový maják. Vysoký tubus rozhledny je zakončen chmelnicí v podobě sedmi sloupů. Věž je vysoká 42 m a z vyhlídkové plošiny uvidíte město, České středohoří i Krušné hory. Můžete se podívat i do Chmelařského muzea.

Kde zaparkovat

Parkovací místa jsou na náměstí Prokopa Velkého.

Přístupnost

  • Autobusové nádraží v Žatci je vzdáleno 500 m.
  • Vaková stanice 2 km. Trasa na mapě.

Poloha na mapě

 

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy co podniknout v regionu České Středohoří a Žatecko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více