Naučné stezky - Krušné hory a Podkrušnohoří

Naučné stezky jsou osvědčeným způsobem, jak trávit čas v přírodě a přitom poznávat nová místa a získávat nové vědomosti. Mrkněte na přehled naučných stezek v regionu Krušné hory a Podkrušnohoří a okolí, kde se nejen vy, ale i děti seznámí s přírodními krásami a historií. Trasy jsou obohaceny o informační cedule, které vám poskytnou vhled do krajiny. Některé jsou přímo stvořené pro rodiny s dětmi a naučná stezka je doplněna o herní prvky, hádanky či hlavolamy. Edukační procházka vám otevře nové možnosti a obohatí váš život poznáním.

Kam chcete jet?

Naučné stezky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Naučné stezky
Poznávací

Rašeliniště na Božím Daru

Krušné hory a Podkrušnohoří Boží Dar

0/10

V Krušných horách se můžete projít po rašeliništi. V Božím Daru vás potěší naučná stezka Božídarské rašeliniště. Měří 3,2 km a vede...

Zábavné

Pohádkový les Bílina

Krušné hory a Podkrušnohoří Bílina

6.3/10

Máte rádi pohádkové postavičky a chcete udělat radost dětem? Projděte se Pohádkovým lesem v Bílině v Krušnohoří. Les najdete nad sídliště...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.