Merlinův dětský svět - Kinderwelt

Chvalovice, Znojemsko a Podyjí, Jižní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.9/10

Nedaleko hraničního přechodu s Rakouskem v Chvalovicích - Hatích je obrovský zábavní park Merlinův svět. Je součástí nákupního centra Excalibur City. Zažijete zde spoustu legrace na zemi, ve vodě, ve vzduchu i pod střechou.

Autor článku: Radomír Němeček, 15. října 2020

Atrakcí je nepřeberné množství

V zábavním parku Kinderwelt se nachází více než 200 atrakcí pro děti i dospělé. Vyzkoušíte si skok lodičkou do vody, což je tady bezkonkurenčně nejpopulárnější atrakcí. Budete jezdit auty i autíčky, terénními vozy. Povozíte se na čtyřkolkách, na motokárách, motorkách, nebo třeba džípem. Můžete si zasoutěžit na autodráze ve Formuli 1. Svezete se Merlinovým vláčkem. Je tu i malá venkovská farma s vlastním vláčkem. Můžete pilotovat letadélko, plout po vodě na člunech. Ocitnete se ve vesmírné lodi nebo v lunárním vozítku. V areálu je i horská dráha nebo lanovka. Potěší vás skluzavky, trampolíny. Oblíbené je velké lanové centrum. Můžete si zahrát na piráty, bojovat na pirátské střelnici nebo v pirátské lodi.

foto: merlinskinderwelt.com

Kdo má rád pouť, nepřijde zkrátka

K dispozici jsou zde různé atrakce pouťového typu, i když v jiné estetické úpravě, přizpůsobené i malým dětem. Líbí se například točící klaun, zázračný kolotoč, zajíčkův kolotoč, magická chobotnice, jezdící zvířátka, houpací loď, skákací žába, jízda na mořském koníku apod.

V celém parku se za vše platí tokeny

Park má svou měnu, platí se tu tokeny, jeden je za 25 korun. Vyměníte si je v automatech. Může se za ně zaplatit i v eurech. Samotný vstup do areálu je zdarma.

foto: merlinskinderwelt.com

Tipy na ubytování

Doprovodné programy

V parku je k dispozici škála doprovodných programů. Nabízejí tu malování na obličej, různé soutěže, animační programy, hry, skákací hrad. Můžete si pronajmout zdejší multifunkční kino například na narozeninové a jiné privátní oslavy apod.

Občerstvení

Dětský svět má speciální bistro s Merlinovými jídly. V areálu je mnoho možností, kde se občerstvit. Jsou tu Restaurace Phoenix, Restaurace, Restaurace u zdravého psa, Restaurace U kulatého stolu, Selská restaurace a další podniky.

Parkování a přístupnost

Celý areál Merlinova dětského světa je obklopen řadou parkovišť. Ze všech parkovišť se pohodlně do Merlinova dětského světa pohodlně dostanete.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Muzeum Terra Technica
Vedle zábavního centra Merlinův dětský svět je Muzeum Terra Technica. Stojí rozhodně za prohlídku. Jde o největší muzeum jukeboxů a pinballů. Uvidíte malé technické zázraky s mechanickými, elektrickými a elektronickými vnitřnostmi. Je zde nashromážděno více než 850 exponátů od roku 1880 až po současnost. Terra Technica se věnuje velmi specifickému tématu každodenní kultury. Věcem, které sloužily výlučně k zábavě, rozptýlení a uspokojení herních instinktů.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Hatě 183
Chvalovice 66902
+420 515 206 301
kinderwelt@excaliburcity.com
merlinskinderwelt.com

Štítky

  • Zábavné
  • pro rodiny s dětmi
  • Zabávní parky
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Zabavní centra
  • Dětská hřiště
  • Kolotoče
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.