Liberecká výšina

Liberec, Liberecko, Českolipsko - Jizerské hory
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Nad Libercem v oblasti Českolipska a Jizerských hor můžete zažít příjemné chvíle na Liberecké výšině. Ubytujete se ve stejnojmenném wellness hotelu stranou rušného města. Rozhlédnete se z přilehlé rozhledny a děti potěší místní zookoutek se zvířátky.

Autor článku: David Hlisník, 6. března 2024

Ubytujete se v moderních pokojích

Liberecká výšina je kopec, na kterém stojí stejnojmenný tříhvězdičkový hotel s restaurací a rozhlednou. Hotel disponuje moderními pokoji, s příjemně zařízeným interiérem a veškerým komfortem. Všechny jsou vybavené koupelnou, toaletou, minibarem a sadou pro přípravu kávy či čaje.

Liberecka výšina

Součástí hotelu je Wellness

V zázemí hotelového wellness využijte možnost navštívit suchou nebo parní saunu. K dispozici je hydromasážní vana a relaxační ratanová pohovka. Dopřát si tu můžete různé druhy masáží.

Děti potěší zvířátka

K hotelu patří i čtyřnozí obyvatelé, kteří potěší děti. Uvidí tu lamičkyu Livy, beránka Béďu, oslíka Ríšu a duo koček, vybarvených jako tygříci.

Tipy na ubytování

Vystoupejte na rozhlednu

K hotelu přiléhá 25 m vysoká věž. Hotel s rozhlednou koncipován jako maketa středověkého hradu s cimbuřím a střílnami. Vzorem se stala strážní věž norimberského hradu. Na vyhlídkovou plošinu vede 197 schodů. Neváhejte a podívejte se na Liberec v pozadí s Ještědem, zalesněné hřebeny Jizerských hor, vrch Císařský kámen s rozhlednou i nedaleký Jablonec nad Nisou.

Kde zaparkovat

Parkovat můžete přímo u objektu.

Kde se občerstvit

Součástí hotelu je výletní restaurace, kde můžete využít posezení v jejím interiéru i venku na terase.

Přístupnost

Na Libereckou výšinu se dostanete z města po žluté turistické značce od Lidových sadů.
A například od liberecké zoo půjdete jen zhruba 1 kilometr do mírného kopce. Trasa na mapě.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Českolipsko - Jizerské hory

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více