Funpark Kopřivná pod Pradědem

Malá Morávka, Hrubý a Nízký Jeseník, Střední Morava a Jeseníky
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

V Zábavu pod Pradědem v Jeseníkách si užijete ve Funparku Kopřivná. Zábavně-relaxační centrum v srdci Jeseníku vám dopřeje kombinaci zábavy, sportu a adrenalinu. Na své si tu přijdou rodiny s dětmi, cyklisté i bikeři.

Autor článku: Radomír Němeček, 2. března 2022

Oblíbený je snowtubing

Funpark nabídne spoustu možností, jak se opravdu odvázat. Můžete sjíždět speciální vybudovanou dráhu plnou klopených zatáček a prudkých sjezdů na nafukovacích tubách. Nahoru vás vyveze vlek a pak už vás čeká bláznivá jízda.

foto: Funpark Kopřivná

Koloběžkou z Pradědu? Klidně!

Oblíbenou atrakcí je také sjezd z vrcholu nejvyšší hory Moravy na koloběžce. Z Pradědu až k hotelu Kopřivná pojedete z kopce celkem 13 km. Ti, kteří chtějí vyzkoušet sjezd na koloběžce nebo horské bugině přímo v Kopřivné, nechají se vyvézt lanovkou a pak můžou frčet po sjezdovce nebo zpevněné cestě dolů.

foto: Funpark Kopřivná

Můžete hrát sportovní hry 

Ve Funparku si zahrajete paintball, vyzkoušíte workoutové hřiště, nebo si zaskáčete na velké trampolíně. Na multifunkčním hřišti můžete hrát množství sportovních her. K dispozici je i beach volejbal.

Bikepark s několika tratěmi

Kdo má rád adrenalinovou jízdu na kole, vyzkouší bikepark. Disponuje šesti tratěmi podle obtížnosti. Zkušení jezdci mají závodní trať Downhill. Dále je zde jednoduchá Family 2 po sjezdovce, houpavá Funtrail. Oblibu mají zábavná trať Spicy Freeride, středně náročná Gravity line. Bike se jezdci učí ovládat ve Skill centru.

foto: Funpark Kopřivná

Pro nejmenší je zde dětské hřiště

Vedle terasy Bistra děti potěší skákací hrad. Kromě toho tu mají skluzavky, houpačky a lezecké stěny pro malé neposedy.

Občerstvení

V areálu je stylová Restaurace – bar Kopřivná.

Kde zaparkovat

Parkoviště najdete u lanovky Kopřivná.

Poloha na mapě

 

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více