Dětský park ve Stromovce

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10

Pražský park Stromovka v Holešovicích je doslova rájem pro děti. Navštívit tu můžete hned několik dětských hřišť. Vy zrelaxujete a vaše ratolesti se parádně zabaví.

Autor článku: Radomír Němeček, 4. srpna 2021

Oblíbené hřiště Vozovna

Park Stromovka sousedí s holešovickým Výstavištěm. Když se vydáte na procházku, postupně si projdete všechna dětská hřiště. Nejprve se dostanete na obří dětské hřiště Vozovna, které patří mezi nejatraktivnější v Praze. Kromě běžných prvků jako jsou houpačky, pískoviště, prolézačky nebo lezecká síť, děti milují model tramvaje se skluzavkou. Hojně využívají také lanovku.

Děti se baví na každém kroku

Ve Stromovce jsou i menší dětská hřiště. Například Koníček, hřiště u Psí louky, dětské hřiště U čítárny. Oblibu má oplocený Kaštánek. Najdete ho na okraji Stromovky podél ulice Nad Královskou oborou. Hřiště je o rozdělené do sekcí pro menší a větší děti. Kromě velkého množství herních prvků oceníte, že tu jsou toalety a umývárny.

Dopřejte si procházku 

Můžete se vydat Stromovkou na procházku s kočárky i odstrkovadly. Z Výstaviště půjdete kolem Planetária, dále kolem rybníků a Rudolfovy štoly a Šlechtovy restaurace. Cyklotrasou A 310 se dostanete zpátky k Planetáriu.

Občerstvení

K dispozici jsou kiosky s občerstvením, nebo restaurace Vozovna u hřiště s tramvají.

Kde zaparkovat

Využijte parkoviště u Výstaviště.

Přístupnost

Můžete dojet tramvají přímo na zastávku Výstaviště.

Kontakty

Provozovatel

Obora Stromovka MHMP

Odbor ochrany prostředí MHMP

Jungmanova 35

Praha 1

Tel.: 236 007 096

Email:

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.