FunPark Žirafa v Čestlicích

Čestlice, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

V Praze Čestlicích hned vedle dálnice D1 můžete s rodinou zavítat do moderního zábavního FunParku Žirafa. Můžete se těšit na obrovské množství atrakcí uvnitř i na venkovním prostranství.

Autor článku: Radomír Němeček, 4. srpna 2021

Obří prolézačka je největší v Evropě

Dětem se zřejmě nejvíc zalíbí obří pětipatrová prolézačka plná průchodů, prolézaček, sítí, tobogánů. Potěší je autodrom, vyzkoušejí nafukovací skluzavku, projedou se vláčkem, prolezou letadlo. K dispozici jsou různé kolotoče, vzdušný vír s balonky, skluzavky s donutem, opičí dráha. Pobaví je důmyslné interaktivní hrací automaty. Díky nim si zaloví ryby nebo žáby, zahrají basketbal, hokej nebo změří síly jako hasiči, vyzkouší si vodní nebo letecký simulátor.

Pro nejmenší plyšákový autodrom

Na své si přijdou i ti nejmenší. Mají k dispozici svůj koutek s balonkovými bazénky, palmovým kolotočem a dalšími atrakcemi. Mohou si zajezdit třeba na plyšákovém autodromu.

Venku je hrad v životní velikosti

Součástí parku je venkovní hřiště, kde si děti užijí zábavu  v hradu v reálné velikosti, který je plný skluzavek a prolézaček. Pro rodiče je zde připravené posezení na venkovní zahrádce.  Součástí FunParku je supermoderní 9D kino.

Kde se občerstvit?

Součástí FunParku je bistro a restaurace La Famiglia s italskou kuchyní.

Jak do Funparku?

Můžete sem dojet také například autobusem č. 328 ze stanice metra C  Opatov.

Parkování

Přímo u zábavního parku je prostorné parkoviště.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.