Hrady a zříceniny - Hlavní město Praha

Přinášíme vám přehledný seznam hradů, zřícenin, pevností a tvrzí, které lze navštívit v oblasti Hlavní město Praha. Místa jež jsou opředena minulostí a jsou velmi zajímavým turistickým cílem. Objevte s námi krásu těchto středověkých šlechtických sídel, které vás přenesou do doby rytířů, princezen a králů. Hrady a zříceniny jsou lákadlem pro malé i dospělé návštěvníky. Dozvíte se nejen zajímavé informace o historii, ale díky poutavém vyprávění průvodců se přenesete do minulosti. A víte, že některé hrady je možné projít i bez průvodce?

Kam chcete jet?

Hrady a zříceniny
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Hrady a zříceniny
Poznávací

Pražský hrad

Hlavní město Praha Praha

10/10

Cílem návštěvníků z celého světa je Pražský hrad, sídlo českých králů a od roku 1918 i sídlo prezidenta republiky. Nenechte si ujít...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.