BRuNO family park

Brno, Brno a okolí, Jižní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

V Brně s dětmi zavítejte do zábavního BRuNO family parku ve Slatině. Budete se pohybovat světem plným atrakcí, na celý den je o zábavu postaráno. K dispozici vám bude vnitřní klimatizovaná část areálu i venkovní prostor.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. listopadu 2021

Dětský ráj plný zábavy

Vnitřní prostory zábavního centra BRuNO family parku můžete navštívit celoročně. Děti bude bavit více než 40 různých atrakcí. Oblíbené jsou trampolíny, skákací Brunův polštář, můžete si zahrát air hockey, stolní fotbálek, vyzkoušet Křečkovo kolo a labyrint Chacha box nebo se zastavit třeba u hracích panelů. Dopřejete si jízdu tenkým střevem, autodrom. Navštívíte podmořskou jeskyni s lodičkami. K lezení slouží opičí a pavoučí komín, pavučina, nebo podzemní nory, lanové tunely a mosty. Nechybí ani kuchyňka pro holčičky. Pohrát si můžete dokonce i v mraveništi.

Venkovním prostoru dominuje Vodní svět

Vodní svět je centrem všeho, co se v BRuNO family parku děje pod širým nebem. Užijete si toho hodně. Celkem na vás čeká 15 skvělých atrakcí. Jsou tu Archimedovy šrouby, pumpy, hravé gejíry, stavidla, vodní kola. Zaskáčete si z výšky dvou, nebo dokonce až čtyř metrů, na Bagjumpu do vzduchového polštáře. Můžete jezdit na šlapacích autíčkách, vozit se na kolotoči Kejval, kam se vejde až třicet dětí. Skáče se na trampolínách a nafukovacím polštáři, užijte si jízdu na tobogánu, dostanete se na něj přes krtkovy nory a čapí hnízdo.

Občerstvení

V areálu objevíte restauraci Hnízdo s originálními recepty. Je v ní dětský koutek a má venkovní terasu. Kromě toho je otevřeno také rychlé občerstvení Zobka.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat

Parkoviště je k dispozici přímo u areálu.

Přístupnost

Do parku pohodlně dojdete z autobusové zastávky Brno – Černovičky.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více