Baldův svět a 3D bludiště

Mladé Buky, Krkonoše a Podkrkonoší
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7/10

V Krkonoších můžete s dětmi zavítat do Baldova světa v Mladých Bukách. Užijete si tam spoustu zábavy včetně nové moderní atrakce. Tou se v roce 2020 stalo 3D bludiště.

Autor článku: Radomír Němeček, 14. července 2021

Třípatrová bludiště a navíc s tobogánem

V Mladých Bukách se určitě zastavte v Baldově světě. Potěšíte tím děti a zajistíte jim zábavu na spoustu hodin. Letní atratrakce ve sportovním areálu nabízí bohaté vyžití. Poslední novinkou se stalo 3D bludiště, které je umístěné na kopci. Třípatrová atrakce, v níž se pohybujete uprostřed zasíťovaného prostoru, obsahuje 14 přestupních domečků, 13 visutých lávek s překážkami a dolů pojedete točitým tobogánem. Můžete se těšit na krásné výhledy na hřebeny Krkonoš.

Baldův svět je dětským rájem

Vaše děti kromě 3D bludiště potěší mnoho dalších atrakcí. Je tu k dispozici bazén, brouzdaliště, bungee trampolíny, vzduchová trampolína, houpačky, síťová loď. Pobaví se na herním systému, mohou kreslit na tabule, mají zde vodní svět s fontánami, mlýnem a mlýnskými koly. Svezou se na letním tubingu. Projdou čertovskou stezkou nebo stezkou Poznávej přírodu s Baldou. Pohladí si i kozy v ohradě.

Občerstvení

V areálu Baldova světa je zajištěno občerstvení hned na několika místech ve stáncích a v areálu je k dispozici restaurace Kravín.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat a přístupnost

Pod Baldovým světem je centrální parkoviště. Od parkoviště přejdete po mostě řeku Úpu a půjdete několik desítek metrů do kopce, kde všechny atrakce objevíte.

Poloha na mapě

Kam za dalšími zážitky

Bobovka s výhledy na hory
Určitě si nenechte v Mladých Bukách ujít jízdu na bobové dráze Berta. Najdete ji hned vedle parkoviště. Dlouhá je 1,5 km a uchvátí vás pohledy do krkonošské krajiny.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Kalná Voda 7
Mladé Buky 54223
775 340 712
info@areal-mladebuky.cz
areal-mladebuky.cz

Štítky

  • Zábavné
  • pro rodiny s dětmi
  • Dětská hřiště
  • Výlety
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Zabávní parky
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy co podniknout v regionu Krkonoše a Podkrkonoší

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.