
Vchynicko-tetovský kanál
Šumava a Lipno Srní
Cena za osobu od 246 Kč do 262 Kč
Komfortní ubytování U Sýkorů v obci Zadov – Lesní Chalupy na Šumavě. Chalupa pro až 13 osob, 3 ložnice, plně vybavená kuchyně, blízko sjezdovky Zadov – Kobyla. Domácí mazlíčci po domluvě. celý popis
Zadejte termín příjezdu a my vám zobrazíme aktualizované ceny
Vratná kauce | 3 000 Kč | / | pobyt |
Rekreační poplatek obci (osoba / noc) | 30 Kč | / | den |
Povlečení / osoba (možnost použít vlastní) | 200 Kč | / | pobyt |
Chalupa se nachází na samotném okraji lesa, v osadě Lesní Chalupy nad Zadovem. Jde o klidnou lokalitu obklopenou přírodou s minimem ruchu, ideální pro rodiny i sportovní nadšence. Díky výborné dostupnosti a blízkosti Zadova, Stach a Vimperka je však zajištěna i dobrá občanská vybavenost.
Ubytování U Sýkorů se nachází v atraktivní lokalitě Zadov – Lesní Chalupy, přímo na hranici Národního parku Šumava. Chalupa stojí na polosamotě, jen 450 metrů od lyžařského areálu Zadov – Kobyla, a nabízí ideální zázemí pro rodinnou dovolenou, skupiny přátel nebo milovníky přírody a sportu.
Chalupa je rozdělena do dvou obytných pater s vlastním vchodem pro hosty. V přízemí se nachází vstupní hala, technická místnost a WC využitelné při posezení venku. První patro zahrnuje dva prostorné pokoje, plně vybavenou společnou kuchyni (2 varné zóny, trouba, 2 lednice, 2 mikrovlnky, 2 dřezy, jídelní stůl), koupelnu se sprchovým koutem a 2 umyvadly a samostatné WC. Pokoje jsou vybaveny masivním palisandrovým nábytkem a jídelním posezením.
Ve druhém patře je třetí pokoj s vlastní malou kuchyňkou, koupelnou a WC. Tento pokoj má 4 lůžka (dvoulůžko a dvě samostatná) a je vhodný jako soukromější zázemí např. pro pár nebo rodinu s dětmi. V každém pokoji je příprava na TV, v objektu je Wi-Fi připojení. Celková kapacita je až 13 lůžek.
Hosté mohou využívat také krytý venkovní altán (pergolu), ohniště, louku s výhledem do přírody, a pro úschovu vybavení je k dispozici část stodoly (např. pro kola či lyže). Objekt je vytápěn automatickým kotlem na pelety. Chalupa je nekuřácká, domácí mazlíčci jsou vítáni po předchozí domluvě.
Lokalita Zadov – Lesní Chalupy patří mezi nejkrásnější místa Šumavy. Přímo u chalupy začínají turistické trasy vedoucí lesy, loukami i horskými hřebeny. V létě si můžete užít výlety do Modravy, Kašperských Hor, na hrad Kašperk, či k šumavským jezerům. V zimě vás potěší výborné lyžařské podmínky – jen 450 m od objektu je areál Zadov – Kobyla, kde najdete i půjčovnu lyží a lyžařskou školu.
Blízký Vimperk (13 km) nabízí nákupní centra, restaurace, krytý bazén a další služby. Za návštěvu stojí i Stachy (4 km), centrum šumavské turistiky, nebo přírodní koupaliště Úbislav a Zdíkovec. Okolí je protkáno cyklostezkami a v zimě běžkařskými trasami.
Šumava a Lipno Srní
Šumava a Lipno Prášily
Šumava a Lipno Volary
Šumava a Lipno Kašperské Hory
České Švýcarsko Děčín
Královéhradecko Jaroměř
Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.
Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.
Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.