Lanový park Zadov

Stachy, Šumava a Lipno
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6/10

Na Šumavě si můžete v letních měsících užívat atraktivity Lanového parku Zadov. Jde o přírodní park, situovaný mezi stromy. Na jaře a na podzim je v provozu o víkendech.

Autor článku: Radomír Němeček, 18. března 2022

Základní okruh je určen pro všechny lezce

Nejvýše položený lanový park v Čechách na Zadově pod Chur8ňovským vrchem nabízí tři programy. Užijete si je podle svých schopností. Ve stromech pocítíte sepětí s přírodou. Základní okruh je určen pro všechny lezce a vede po nízkých překážkách. Pod dohledem instruktorů se naučíte zacházet s lezeckým materiálem. Pochopíte, jak se správně jistit. Nejlehčí okruh zdoláte zhruba za 45 minut.

Odvážlivci mohou zkusit výškové okruhy

Složitější trasy už vedou ve vyšších polohách stromů. Půlkař obsahuje nízký okruh a jeden ze dvou vysokých okruhů. Během 90 minut prověříte fyzickou zdatnost a čekají vás nevšední zážitky. Okruh Lezec obsahuje tři okruhy. Nízký a oba vysoké. Během 120 minut si užijete lanové přechody, dřevěné lávky a parádní sjezdy. Nejdelší sjezd měří 50 metrů.

Občerstvení

Na Zadově můžete využít občerstvení Bufet pod stadionem.

Kde zaparkovat u Lanového parku Zadov?

Využijte Parkoviště Lanové centrum Zadov. 

Poloha na mapě

Kam na další výlet v okolí

Výhledy si užijete ze skokanského můstku
Udělejte si výlet na jedinečnou rozhlednu Churáňov. Vznikla rekonstrukcí skokanského můstku. K rozhledně se od lanového centra dostanete lehce po modré turistické značce necelé 2 km.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
6/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.