Doporučené ubytování Hartmanice a okolí

Hledáte klidnou destinaci pro dovolenou? Ubytování v Hartmanicích na Šumavě nabízí právě to, co možná hledáte. Tuto šumavaskou obec najdete v Plzeňském kraji v severní části Šumavy. Zdejší nabídka ubytování zahrnuje moderní apartmány, penziony a rekreační chaty, které splní vaše představy na pohodový pobyt. Díky pestré nabídce aktivit v okolí si můžete užít zimní sporty, cykloturistiku, turistiku a mnoho dalšího. Většina ubytování v Hartmanicích nabízí kvalitní ubytování za přijatelnou cenu. A občas se naskytnou last minute slevy, takže se nemusíte bát, že by váš pobyt byl příliš drahý. Při výběru ubytování je důležité zkontrolovat vybavení a zázemí, abyste si mohli být jisti, že váš pobyt bude pohodlný a bez starostí. Hartmanice na Šumavě jsou také ideální pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt nebo pro výlet s přáteli. Vydejte se na dovolenou do tohoto kouzelného prostředí a užijte si klid a pohodu v srdci přírody. A kam v okolí na výlet? Vydat se můžete na příjemnou procházku k bývalému zámečku Karlov, do Dobré Vody do Muzeuma Dr. Šimona Adlera nebo na Vintířovu skálu.

Kam chcete jet?

Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
  • Druh ubytování
  • Pobyty se psem
  • Vybavení pro děti
  • Vybavení
  • Wellness a relax
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Vašim požadavkům nevyhovuje žádné ubytování. Zkuste prosím pozměnit své volby.

Zrušit filtr

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více