Doporučené farmy a statky Východní Morava

Už jste zkusili agroturistiku? Užijte si odpočinkovou dovolenou na venkově a vydejte se na farmu do oblasti Východní Morava, kde na vás bude čekat útulné ubytování. Zažijte atmosféru života na statku a objevte jeho kouzlo. V naší nabídce v lokalitě Východní Morava a širokém okolí se můžete ubytovat na farmě. A co většínou nabízí ubytování na rodinné farmě? Vychutnáte si klid, užijete si procházky mezi poli a loukami nebo projížďky na kole. Některé statky také nabízí ochutnávku čerstvých domácích výrobků, které lze následně zakoupit. Vydejte se na dovolenou na statku za zážitky a utečte od ruchu města. Nevybrali jste si? Mrkněte na všechna ubytování v lokalitě Východní Morava.

Kam chcete jet?

Farmy a statky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Farmy a statky

EKO Farma Sádky

Východní Morava Kunovice

9.7/10

Cena od 745 Kč do 745 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

V samém srdci moravského Slovácka si v obci Kunovice můžete užít skvělou dovolenou v EkoFarmě Sádky v romantickém AgroPenzionu s novým...

  • Ubytování v přírodě a přitom v blízkosti centra Uherského Hradiště. Zažijte jedinečný pobyt na EKO farmě.
  • Nově zbudované Cyklocentrum přináší skvělé zázemí pro cyklisty. Velká zahrada a dětské hřiště uvítají rodiny s dětmi.
  • Ubytováni budete v komfortních pokojích. Vyhlášená restaurace a posezení na terase.
Další vyhledávané lokality v kategorii: Farmy a statky
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.