Zpestřete si výlety do měst formou zábavné a chytré hry Nachozeno

Ohodnoťte jak se vám líbil článek
10/10

Rodinné výlety nejsou aktuální pouze v období velkých letních prázdnin, ačkoliv jsou během těchto dvou měsíců výrazně četnější. S rodinou (ale i s přáteli či s partnerem) za památkami, přírodou a zábavou vyráží řada z vás v průběhu celého roku. Jestliže máte děti v pubertě, jistě víte, že je klíčové je na výlet správně namotivovat. S tím vám pomůže kupříkladu chytrá a zábavná hra Nachozeno. Ta vám představí vybraná tuzemská města formou podobnou únikové hře – budete plnit úkoly a při tom poznávat místní reálie.

Autor článku: Tomáš Nosek, 5. srpna 2022

Vydejte se za krásami Telče 

Městem, které by ve svém životě měl navštívit každý Čech, je bezesporu Telč. Historické jádro města, které bylo v roce 1992 zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO nepřestává fascinovat svým osobitým stylem, který si udržuje od přestavby v 16. století. Jestliže se chcete podívat i mimo nejnavštěvovanější turistická místa a poznat skutečný půvab Telče, sáhněte po Nachozenu v Telči. Hra vás nechá prozkoumat celou oblast a díky rébusům, hádankám a úkolům, jimiž je proložena, ušlou vzdálenost ani nepocítíte.

Dopřejte si sklenku vína ve Valticích 

Pokud vaše další kroky vedou na Moravu, vyšetřete si trochu času a navštivte nejrozsáhlejší krajinný celek v Evropě – Lednicko-valtický areál. V jeho nitru leží malebné vinařské město Valtice, které vás s otevřenou náručí přivítá nejen v jednom ze svých vinných sklípků. Když při procházce městem vytáhnete z batohu Nachozeno, připravíte sobě a svým spoluvýletníkům 3 hodiny originální zábavy bez nutnosti použití nudného průvodce. Venkovní hra Nachozeno ve Valticích vás mj. zavede na fotograficky atraktivní místa a umožní vám nasát jedinečný genius loci města. 

Poznejte skutečně zajímavá místa v Liberci 

Severočeský Liberec je oblíbeným turistickým cílem milovníků historie, rodin s dětmi i sportovců. Turisté do města vyráží kvůli návštěvě Centra Babylon, IQ Landii, aby si vyšli Ještěd, zavítali do libereckého podzemí, Zoologické zahrady nebo se podívali na místní pamětihodnosti. Chcete-li mít jistotu, že si z města místo přebíhání od památky k památce odnesete nezapomenutelný zážitek, objevte jej prostřednictvím venkovní hry Nachozeno v Liberci. Okruh hry vás provede místními zajímavostmi, o nichž se navíc dozvíte mnoho nového. 

Základní údaje

Kontaktní údaje

hra@nachozeno.cz
nachozeno.cz

Štítky

  • Zábavné
  • pro rodiny s dětmi
  • na víkend
  • Doporučujeme
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro skupiny
  • pro seniory
Jak se vám líbí článek
10/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.