Sportovní relaxační areál v Hluboké nad Vltavou

Hluboká nad Vltavou, Českobudějovicko, Jižní Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10

Ve Sportovně relaxačním areálu v Hluboké nad Vltavou najdou svůj ráj nejen dospělí, ale hlavně děti. Nachází se u Vltavy ve Sportovní ulici.

Autor článku: Radomír Němeček, 29. března 2021

U Vltavy v Hluboké se pobaví celá rodina

Sportovně-relaxační centrum ve Sportovní ulici nabízí nepřeberné množství atrakcí a adrenalinu. Pro děti je skutečným rájem. Najdou tu spoustu zábavy a to i od nejmenších věkových kategorií.

Oblíbený Dětský lanáček

Nejvíce láká Dětský lanáček v Adrenalin parku. Zatímco dospělí si užijí svůj adrenalin, děti  v této části areálu čeká také pěkné dobrodružství. Mohou absolvovat 15 lanových překážek v bludišti. Síťové centrum zakončuje pavučina a tobogan. Je možné vyzkoušet dospělou houpačku z maximální výšky 15 metrů. Ale to mohou jen děti, které jsou vysoké více než 130 cm.

Nejmenší se vydovádí ve Špuntáriu

Špuntárium je příznačný název pro všechna mrňata, která si užívají dětský ráj po svém. Je tu spousta prvků pro nejmenší. Skluzavky, houpačky, dřevěné prolézačky, nafukovací hrady, trampolíny. Najdete zde herní koutek s hračkami od Matella. Kdo chce odpočívat, může ve fat boy vacích.

Tipy na ubytování

Trampolíny a dětská hřiště

V areálu jsou vhodné příležitosti i pro sportování dětí. Všechny si chtějí vyzkoušet lákavé obří vzduchové trampolíny. Tady si natrénují i složitější skoky. A díky jištění třeba dokonce jednoduchá salta, aniž by hrozilo nebezpečí úrazu. Když je horko, můžete využít ochlazovací zónu vedle koktejl baru. Pro děti jsou určena i dvě dětská hřiště na baseball. Kolem areálu vede cyklistická stezka. Dá se po ní jet na kolečkových bruslích. Ty vám zapůjčí v místní půjčovně. Stejně, jako třeba oblíbené paddleboardy a další sportovní náčiní.

V létě na vás čeká relax na pláži a pro děti mlhoviště

K areálu náleží i parádní pláž s molem. Čas na super letní relax. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici mlhoviště.

Občerstvení

Areál disponuje restaurací se stylovým krbem, barem a letní terasou. Na terasu, odkud uvidíte přímo na dětské hřiště, si jídlo donesete od barového okénka. Kromě toho je tu několik dalších stánků s občerstvením. K dispozici je také ohniště.

Parkování

U Sportovně – relaxačního areálu je k dispozici zdarma parkoviště pro sto aut.

Poloha na mapě

Kam na další výlet

Městské koupaliště osvěží
V letním období zavítejte v Hluboké nad Vltavou na koupaliště. Nachází se v Podskalí, na levém břehu řeky. Využijete velký bazén nepravidelného tvaru a dětský bazén. Děti budou mít radost z toboganu o délce 66 metrů, dětské skluzavky a vodního hříbku. Mají tu i dětské hřiště s houpačkami. Zahrajete si zde stolní tenis nebo beachvolejbal.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Sportovní
Hluboká nad Vltavou 37341
606 096 326
provozni@sport-hluboka.cz
sport-hluboka.cz

Štítky

  • Sportovní
  • Lanové parky
  • Fitness
  • Volnočasové areály
  • pro rodiny s dětmi
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Relax
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.