Skalní hrady Malá Skála a okolí

Koukněte na naše tipy kam se vydat a objevte tajemství skalních hradů v místě Malá Skála a přilehlém okolí. Víte odkud pocházejí tajemné skalní hrady a co skrývají? To jsou otázky, na které můžete najít odpovědi při návštěvě těchto fascinujících staveb postavených na vrcholcích skal. Skalní hrady vám přiblíží dobu, kdy byla obrana a život na skalních vrcholech každodenní realitou. Prozkoumejte s námi záhadné chodby, světničky a obranné systémy těchto unikátních staveb. A co víc, panoramatické výhledy ze skalních vrcholků vás doslova ohromí. Obzvláště pro děti bude návštěva a zdolávání překážek v podobě žebříků, strmých schodišť a úzkých chodeb nezapomenutelným zážitkem. A víte, které z nich můžete navštívit v oblasti Malá Skála?

Kam chcete jet?

Skalní hrady
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Skalní hrady
Poznávací

Hradiště Hrada a Klamorna

Český ráj Mnichovo Hradiště (17 km)

9/10

V krásné přírodě Českého ráje v těsném sousedství Drábských světniček se na náhorní plošině nachází hradiště Hrada a Klamorna.

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.