Lezení a ferraty Malá Skála a okolí

Přeměňte svůj strach na sílu a objevte své skryté horolezecké schopnosti venku na skalách, ferratách nebo v hale na lezecké stěně. Ale kam vlastně vyrazit za lezením v obci Malá Skála? Neváhejte a mrkněte na naše tipy, kde si dobře zalezete. S potřebným lezeckým vybavením, bezpečným jištěním a odvahou můžete zdolat jednoduché či složitější výstupy. Záleží na vašich schopnostech a míře odhodlání. A víte, že populární je také bouldering? Pokud jako nejste zdatný horolezec, ale toužíte po větších dobrodružstvích, ferraty jsou pro vás jako stvořené. Lezecké cesty s jištěním vás zavedou na nejúchvatnější vrcholy a odmění vás nezapomenutelnými výhledy. Víte, že velmi populární jsou pískovcové skály.

Kam chcete jet?

Lezení a ferraty
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Lezení a ferraty
Via ferrata Vodní brána
Rodinné

Via ferrata Vodní brána

Český ráj Chuchelna (9 km)

10/10

V Pojizeří u Semil si při vstupu na slavnou turistickou Riegrovu stezku můžete v překrásném údolí Jizery vyzkoušet vzrušující lezení...

Další vyhledávané lokality v kategorii: Lezení a ferraty

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více