Bikeparky Malá Skála a okolí

Horské kolo a adrenalin na kole jdou ruku v ruce, a proto jsme pro vás připravili tipy kam vyrazit do bikeparku v lokalitě Malá Skála! V bikeparcích můžete vyzkoušet své dovednosti a užít si traily, singltreky a downhill sjezdy. Ať už jste začátečník nebo pokročilý jezdec, v každém případě zažijete pořádný adrenalin na kole. Každý bikepark nabízí trasy podle obtížnosti, takže si jen najděte tu, která vyhovuje vašich schopnostem. Připravte své horské kolo, nasaďte si helmu a hurá do bikeparku.

Kam chcete jet?

Bikeparky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Bikeparky
Sportovní

Bikepark Rokytnice nad Jizerou

Krkonoše a Podkrkonoší Rokytnice nad Jizerou (23 km)

10/10

Máte rádi adrenalin na kolech? Zajeďte si v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou. Ve Skiareálu Horní domky objevíte bikepark, který...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.