Podzemí Malá Skála a okolí

Podzemní památky skrývají fascinující svět pod našima nohama. Na našich stránkách najdete informace o různých podzemních památkách v lokalitě Malá Skála a na co se můžete těšit při jejich návštěvě. Buďte součástí tohoto skrytého světa. Od dolů a štol až po podzemní tunely a labyrinty - existuje mnoho způsobů, jak objevovat tuto tajemnou část historie. Proč se vydat na prohlídku podzemní památky? Protože to přináší jedinečný pohled do minulosti. Můžete si prohlédnout důlní těžební techniku, podzemní továrny, sklepy a bunkry.

Kam chcete jet?

Podzemí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Podzemí
Poznávací

Hornické muzeum

Krkonoše a Podkrkonoší Harrachov (23 km)

9/10

V krkonošském Harrachově si zalyžujete, zavítáte třeba do sklárny nebo k Mumlavskému vodopádu. Neméně zajímavá je však i prohlídka...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.