Pirátí zátoka

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Když v Praze zatoužíte po outdoorových aktivitách, můžete si dopřát oázu zábavy v Pirátí zátoce. Nachází se 250 m od tramvajové zastávky Praha Bráník. Zahrajete si skvělý minigolf a můžete se těšit na spoustu další zábavy. Je koncipována v pirátském duchu a určitě pobavíte celou rodinu.

Autor článku: Radomír Němeček, 8. listopadu 2021

Zhrajete si minigolf na největším hřišti v Praze

V areálu Pirátí zátoka najdete největší pražský minigolf. Je umístěn v parkovém prostředí a má 27 jamek. Kreativita, s jakou byl vybudován, prověří i zkušené golfové hráče. Hravost vás bude bavit a užijete si tu spoustu legrace. Vyzkoušíte si různé záludné překážky, hru na lodi nebo hru přes potok. Svezete se pirátským přívozem přes rybník s červenými rybičkami a lekníny.

Atrakcí je zde mnohem víc

Kromě minigolfu je k dispozici 3D lukostřelba. S kvalitními šípy a lukem vyrazíte do lesa s maketami 18 zvířat. Vyzkoušíte, kde se stane králem lovu. Děti se vydovádí na velkém skákacím hradu, v zorbingovém válci, projedou se na lodičkách v nafukovacím bazénu. To vše děti nadlouho pobaví. V areálu Pirátí zátoka si můžete nechat třeba uspořádat dětskou oslavu. Pokud máte rádi klasické šipky, míčové hry a fotbalové šipky, vše si tady do sytosti užijete.

Občerstvení

Přímo v areálu se můžete těšit na Pirátí bar.

Kde zaparkovat a přístupnost

V sousedství areálu je prostorné parkoviště. Z parkoviště půjdete do zátoky necelých 100 m.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.