Bobová dráha na Proseku

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Autor fotky: Bobová dráha Prosek

Chcete si s celou rodinou užít jízdu na bobové dráze během vaší návštěvy Prahy? Zavítejte na Prosek. Bobovka nad sídlištěm je dlouhá skoro 1 kilometr a vede podél vinice.

Autor článku: Radomír Němeček, 6. března 2023

Bobová dráha je dlouhá téměř 1 kilometr

Bobová dráha na Proseku je dlouhá 780 metrů s převýšením 44,5 metru. Čeká vás parádní adrenalin při jízdě spirálami a zatáčkami v bobu.

Čekají vás osmičky i zatáčky

Pokud vám chybí odvaha jet sólově, můžete se vydat na trať v páru. Do jednoho bobu se vejdou dvě osoby. Projet se na bobovce je možné za každého počasí, celoročně. Výjimkou je jen tvorba námrazy. Nahoru se můžete nechat vyvézt vlekem. Dolů pofrčíte trasou s dvěma zatáčkami o 360 stupních. Čekají vás 4 levé a 3 pravé zatáčky. Bob dokáže jet rychlostí 62 km/h.

Upozornění

Na bobovou dráhu mohou děti od osmi let. Do patnácti let pouze v doprovodu rodičů.

Občerstvení

U Bobové dráhy je restaurace s terasou. Dáte si tu například grilované maso nebo třeba pizzu přímo z pece. Placení je možné pouze v hotovosti.

Jak zabavit menší děti

Součástí atrakce je dětské hřiště. Můžete se zabavit i v lanovém parku. Lanové překážky jsou umístěny 10 m nad zemí. Pro malé děti je zde varianta s krátkými překážkami a trampolínou. Nad vinicemi je pěkné vyhlídkové místo, z kterého se rozhlédnete po Praze.

Kde zaparkovat a přístupnost

Parkování je možné na parkovišti u Bobové dráhy. Metrem B na Palmovku, pak dvě stanice autobusem na zastávku Kelerka.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.