Singletraily a bikeparky - Krušné hory a Podkrušnohoří

Horské kolo a adrenalin na kole jdou ruku v ruce, a proto jsme pro vás připravili tipy kam vyrazit do bikeparku v lokalitě Krušné hory a Podkrušnohoří! V bikeparcích můžete vyzkoušet své dovednosti a užít si traily, singltreky a downhill sjezdy. Ať už jste začátečník nebo pokročilý jezdec, v každém případě zažijete pořádný adrenalin na kole. Každý bikepark nabízí trasy podle obtížnosti, takže si jen najděte tu, která vyhovuje vašich schopnostem. Připravte své horské kolo, nasaďte si helmu a hurá do bikeparku.

Kam chcete jet?

Singletraily a bikeparky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Singletraily a bikeparky
Sportovní

Trail park Klínovec

Krušné hory a Podkrušnohoří Loučná pod Klínovcem

10/10

Celkem 27 km pozvolně klesajících plynulých stezek mají milovníci singletracků k dispozici v Trail Paraku Klínovec v Krušných horách.

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.